Berisha nxjerr videon: Kurti është njeri i lirë! Rama është vasal!

Kryetari i PD, Sali Berisha reagon ndaj deklaratave të kryeministrit Edi Rama se, Shqipëria dhe Kosova kanë dallimet e tyre. Rama i referohet sidomos qëndrimit që mban ai dhe qeveria e tij ndaj Serbisë, në dallim me qëndrimin e qeverisë së Albin Kurtit.

Reagimi i kreut të PD Berisha

Rama deklaron: Kemi diferenca me Kurtin në qëndrimin ndaj Serbisë!

Dallimi është i jashtëzakonshëm!

Kurti është njeri i lirë!

Edi është vasal!

Kurti është shqiptar!

Edi është tradhëtar! sb

About Redaksia

Check Also

Meta: Jam optimist për fitoren e opozitës, 80% e shqiptarëve tashmë janë në opozitë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, i ftuar në emisionin ‘A Show’ me Adi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.