Trafikanti në krah të Drejtoreshës së Ramës

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, Dallandyshe Bici ka punësuar nëj trafikant droge. Ai shkruan se, Vilson Lalaj nga Kuçi i Vlorës ka qënë i dënuar për trafik droge, por Bici e ka marrë në punë.

Postimi

Bici partisë ka pasion për trafikantët. Ajo i punëson ata me zell të madh!

Lexoni denoncimin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital.

Pershendetje Doktor. Po ju percjell nje information.Personi qe po ju coj ne foto dhe qe eshte realisht nr.2,njeriu me i afert dhe I besuar i D.Bicit te IKMT quhet Vilson Lalaj dhe eshte nga Kuci I Vlores.Ky shtetas gjate kohes qe ka qene i punesuar ne Komunen Hor Vranisht eshte arrestuar nga Prokuroria e Vlores dhe konkretisht nga Prokuroria Dorian Tafili per Trafikim Narkotikesh.Ka bere disa vite burg rreth viteve 2005 ose ndoshta pak me mbrapa Eshte informacion 100% I sakte.

About Redaksia

Check Also

SHISH përgjoi blerjen e votave në Kukës me tenderat fiktiv të OSHEE, Rama…

Kryetari i PD, Sali Berisha ka bërë sot një denoncim publik, duke lëshuar akuza për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *