Kriza e vetmisë, Rama manipulon edhe pëlqimet në facebook, i merr nga Kina

Qindra ndjekës nga Azia kanë pëlqyer postimin e fundit të Ramës në Facebook.

Është një album fotosh i postuar nga kreu i qeverisë ku përfshihen takimet e tij në samitin e Ballikanit të Hapur, në atë të BLED në Slloveni e takime të ndryshme në Tiranë.

Personat që kanë pëlqyer postimin e Ramës janë më së shumti aziatikë nga një vend i Azisë juglindore, Vietnami.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply