Gjendet e vdekur një turiste hungareze në Ksamil

Një 54-vjeçare me origjinë hungareze është gjetur ditën e sotme pa shenja jete në Ksamil. Viktima është identifikuar si Sindelyne Erzsebet. Në momentin e gjetjes së trupit të saj është bërë transportimi i gruas në spital mirëpo për fat të keq atje u raportua e vdekur. Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së turistes.

Me vendim të Prokurorisë së Sarandës është dërguar e shoqëruar nga efektivë policie për ekspertizë mjeko-ligjore neë Tiranë. Policia ende nuk ka dalë me një vendim zyrtar.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply