Indrit Hoxha me këshilltarin e Berlusconit: Në tetor shihemi në selinë e PD në Tiranë

Sekretari i Marrëdhënieve më Diasporen në Partinë Demokratike, Indrit Hoxha ka takuar në Romë këshilltarin e Berlusconit.

“Një kafe miqësore në Romë me z. Marko Marrone, këshilltarin e Silvio dhe Paolo Berluskonit. Në tetor shihemi në selinë e PD-së në Tiranë”, shkruan Indrit Hoxha.

About Redaksia

Check Also

Meta: Jam optimist për fitoren e opozitës, 80% e shqiptarëve tashmë janë në opozitë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, i ftuar në emisionin ‘A Show’ me Adi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.