Berisha: Ne do të vazhdojmë betejën tonë në Parlament, rrugë dhe sheshe

Kryetari i PD, Sali Berisha deklaroi në mbledhjen e Grupit parlamentar të PD se, “ne do vazhdojmë betejën tonë në parlament, në salla, në rrugë, në sheshe”.

“Parlamenti de facto me këto gjëra është i asgjësuar. Por ne do vazhdojmë betejën tonë në parlament, në salla, në rrugë, në sheshe.
Do bëjmë gjithçka për të justifikuar pritshmëritë e shqiptarëve ndaj Partisë Demokratike dhe opozitës”, u shpreh Berisha.

About Redaksia

Check Also

Kim-Ramës: Kush e ka në dorë këtë vend, kriminelët apo qytetarët?

CFARE THA AMBASADORJA KIM PAK DITE ME PARE Yuri Kim: Mendoj se Shqipëria ka një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.