Deputeti i bashkohet Berishës, SPAK e thërret dhe vazhdon keqpërdorimin nga regjimi

Vetëm pak orë pasi deputeti Hila ju bashkua grupit parlamentar të PD dhe Berishës është thërritur në SPAK. Regjimi vazhdon të keapërdorë SPAK, por regjimi është në panik.

Ish-kreu i Bashkisë së Vaut të Dejes, Zef Hila, aktualisht deputet i Partisë Demokratike, ka shkuar sot në SPAK.

Në foton e mëposhtme shfaqet Hila, duke dalë nga ambientet e SPAK.

Prokurorisë së Posaçme Antikorrupsion. Ndërkohë, nuk dihet se për çfarë ka shkuar Hila në SPAK.

About Redaksia

Check Also

Kim-Ramës: Kush e ka në dorë këtë vend, kriminelët apo qytetarët?

CFARE THA AMBASADORJA KIM PAK DITE ME PARE Yuri Kim: Mendoj se Shqipëria ka një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.