Berisha pyet Ballukun në Kuvend: Çfarë lidhje ka largimi i Nanos me ju?

Unë jam këtu për të shtruar tre pyetje:

A mundet një njeri ta mbajë me mashtrime parlamentin 20 minuta, duke shkelur çdo rregullore siç bën zonja?
E dyta, me çfarë lidhet me ju, largimi i Nanos, drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit?
Pastaj, fol këtu për misterin e pallatit të Lul Morinës. Na fol pak për mullar-pallatin.
Pallati 8-katësh dhe ti flet për mister.

About Redaksia

Check Also

PD dorëzon në Kuvend rezolutë për Kosovën, a do ta votojë Rama?

Ashtu si u paralajmërua dje, Gazment Bardhi ka dorëzuar zyrtarisht në Kuvend kërkesën për zhvillimin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *