Berisha: Nuk do të përsëritet opozita e Bashës, Edi Rama po e ndjen betejën

Kryetari i PD Sali Berisha tha para gazetarëve se, nuk do të përsëritet opozita e Lulzim Bashës. Ai tha se, do të fillojmë betejën me Edi Ramën dhe Edi Rama e ndjen këtë

“Nuk do përsëritet opozita e Bashës. Nuk jemi në atë fazë. Duhet të bëjmë shumë punë për grevat, protestat, mosbindjen civile. Natyrisht duhet organizim.
Do të fillojmë betejën me Edi Ramën dhe Edi Rama e ndjen këtë”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

Meta: Jam optimist për fitoren e opozitës, 80% e shqiptarëve tashmë janë në opozitë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, i ftuar në emisionin ‘A Show’ me Adi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.