78-vjetori, Berisha: Udhëtoj në dy stinë…

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha mbush sot 78 vite. Në një mesazh në rrjetet sociale, Berisha thotë se po udhëton në dy stinë.

“Sot 78 vjeç! Udhëtoj njëheras në dy stinë.
Në vjeshtën e bukur të jetës dhe, në një pranverë të re politike! Lavdi Zotit!
Mirënjohje të pakufishme familjes time dhe të gjithëve ju miq”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Akuza për vrasjet në Elabasan, Ambasada e SHBA paralajmërim për Ballën

Ambasada e SHBA ka mbajtur qëndrim pas akuzave të forta që janë bërë në adresë …

Leave a Reply

Your email address will not be published.