Berisha: Me gjykatë pa gjykatë, Rama do të rrëzohet

Kryetarii PD i është përgjigjur pyetjes së gazetarëve se çfarë do të ndodhë nëse gjykata njeh si PD, atë të drejtuar nga Alibeaj.”Me gjykatë pa gjykatë, Rama do të rëzohet” ishte përgjigja e Berishës. Ai tha se Rama po e shikon fundin e tij tragjik. Kryetari i PD tha se fati i Ramës dhe i Veliajt do të jetë burgu për aferën e inceneratorëve.

About Redaksia

Check Also

Ymer Barçi prezanton kandidaturën në Primare për Bashkinë e Matit

Të dashur demokratë, anëtarë e simpatizantë Të dashur matjanë! Të nderuar zonja dhe zotërinj! Unë …

Leave a Reply

Your email address will not be published.