Berisha dënon arrogancën e Ramës: Mbështetje të plotë pedagogëve dhe studentëve grevistë!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka shpërndarë një vidoe nga protesta e pedagogëve dhe studentëve në Tiranë duke ofruar mbështetjen e plotë për ta.

Berisha shkruan në reagimin e tij se, dënon arrogancën, cinizmin dhe kërcënimin nga Edi Rama të pedagogëve me vetting dhe studentëve me zëvendësimin e tyre me studentë të huaj!

Reagimi i kreut të PD, Berisha

Mbështetje të plotë pedagogëve dhe studentëve grevistë!

Dënoj arrogancën, cinizmin dhe kërcënimin nga Edi Rama të pedagogëve me vetting dhe studentëve me zëvendësimin e tyre me studentë të huaj! Të gjithë në protestë! sb

About Redaksia

Check Also

Berisha: Festojnë nën kujdesin e qeverisë me portretin e Hitlerit shqiptar, babait shpirtëror të Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar videon e idhtarëve të diktatorit Enver Hoxha …

Leave a Reply

Your email address will not be published.