Berisha: Nderim pedagogëve dhe studentëve grevistë!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka shpërndarë një foto nga Universiteti Politeknik i Tiranës, ku pedagogët kanë bojkotuar mësimin.

“Bojkot total i mësimit në Universitetin Politeknik. Nderim pedagogëve dhe studentëve grevist! Kauza e tyre e drejtë do të fitojë! sb”, shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Afera e Portit të Durrësit/ Aktivistët shqiptarë letër presidentes së KE

Aktivistet shqiptare që jetojnë jashtë vendit, Erisa Bajaziti dhe Iva Grillo i kanë drejtuar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.