Njoftim i ambasadores së SHBA, Kim: Më pëlqen rakia…

Ambasadorja e SHBA-ve në Shqipëri, Yuri Kim, përmes një postimi në Tëitter ka shkruar se i pëlqen kënga dhe vallet popullore, si dhe rakia.

“Më lejoni të konfirmoj “lajmin”: Vërtet i dua këngët dhe kërcimet popullore shqiptare, më pëlqen të pi raki apo kafe me miqtë kudo që shkoj dhe e dua Shkodrën dhe shumë vende të tjera në këtë tokë të bukur shqiponjash, Shqipëri” , shkruan Kim.

About Redaksia

Check Also

Afera e Portit të Durrësit/ Aktivistët shqiptarë letër presidentes së KE

Aktivistet shqiptare që jetojnë jashtë vendit, Erisa Bajaziti dhe Iva Grillo i kanë drejtuar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.