Yuri Kim, dy ditë takime me gjyqtarët e Shkallës së Parë dhe te Apelit

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim ka qenë në mëngjes në Gjykatën e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se në takim kanë qenë të pranishëm drejtuesja, Irena Gjoka dhe gjyqtarë të tjerë të Shkallës së Parë.

Ndërkohë, ditën e nesërme në orën 10:30 do të rikthehet për t’u takuar me drejtues dhe gjyqtar të Apelit të Posaçëm.

About Redaksia2

Check Also

Zbulohet ortakëria e Olsi Ramës me Amant Josifin në kërkim ndërkombëtar për 2.2 miliardë euro mashtrim

Mandati i arrestit ndërkombëtar për Amant Josifin erdhi pas disa shkrimeve investigative në mediat e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.