Strazimiri: Drejtësi xhahilësh e bij xhahilësh!

Anëtari i Kryesisë së PD-së Gent Strazimiri ka reaguar pas publikimit të sonazhit që tregon se mbështetja e shqiptarëve për reformën në drejtësi ka rënë në 27%.

‘U deshën 6 vjet, 2 ambasadorë dhe disa dhjetra milionë euro të taksapaguesve amerikanë dhe evropianë, që mbështetja tek reforma në drejtësi të bjerë nga 100% në 27%. Qofshi ju që jeni, që ende keni faqe e dilni të jepni leksione demokracie e sundimi të ligjit’, shkruan Stazimiri në Facebook.

Postimi i plotë

Qofshi ju që jeni!

U deshën 6 vjet, 2 ambasadorë dhe disa dhjetra milionë euro të taksapaguesve amerikanë dhe evropianë, që mbështetja tek reforma në drejtësi të bjerë nga 100% në 27% ….

Qofshi ju që jeni, që ende keni faqe e dilni të jepni leksione demokracie e sundimi të ligjit!

Që ende shkruani nëpër raporte se sa “të lumtur” dhe “besimplotë” janë shqiptarët, me një drejtësi xhahilësh e bij xhahilësh, hetuesish e prokurorësh Sigurimi, kunetër, fëmijë, nipër, mbesa e baxhanakë të persekutorëve prej të cilëve u çliruam 32 vite më parë!

🖕SPAK YOU🖕

About Redaksia

Check Also

Berisha: Zgjedhjet dhe protestat nuk pengojnë njëra-tjetrën. Ne do të marrim pjesë në zgjedhje

Kryetari i PD, Sali Berisha ka theksuar se aksioni i mëtejshëm i opozitës do të …

Leave a Reply

Your email address will not be published.