“O Noku po më mbysin”! Berisha publikon tjetër video për Lear Kurtin

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një tjetër videon të vrasjes së Lear Kurtitnë komisariatin nr.3 të policisë.  Berisha shkruan se kjo ishte, sipas dëshmitarit në komisariat, klithma e fundit e Lear Kurtit, para se t’i dilte shpirti nga dhuna e xhelatëve me uniformë të Ramës dhe Çuçit.

Postimi i Berishës

O NOKU PO MË MBYSIN!

Kjo ishte, sipas dëshmitarit në komisariat, klithma e fundit e Lear Kurtit, para se t’i dilte shpirti nga dhuna e xhelatëve me uniformë të Ramës dhe Çuçit. Kjo dëshmi provon se famziu, Ardi Veliu mashtroi në mënyrë kriminale, për llogari të Rama-Çuçi, për vdekjen e Kurtit. sb

Ndiqni videon!

About Redaksia

Check Also

Afera e Portit të Durrësit/ Aktivistët shqiptarë letër presidentes së KE

Aktivistet shqiptare që jetojnë jashtë vendit, Erisa Bajaziti dhe Iva Grillo i kanë drejtuar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.