Berisha dënon bllokimin e medias JOQ: Krim i shëmtuar kibernetik nga Rama-Veliaj

Kryetari i PD, Sali Berisha, reagoi ndaj bllokimit të medieve sociale të ‘Jeta Osh Qef’. Berisha shkruan se ky ishte një krim i shëmtuar kibernetik i Edi Ramës dhe Erion Veliajt.

“Krim i shëmtuar kibernetik Rama-Veliaj ndaj Instagramit me 1.5 milionë ndjekës të JOQ.

Dënoj me ashpërsinë më të madhe sulmin që bllokoi për 24 orë mediat sociale të JOQ!

Krim i shëmtuar kibernetik qeveritar! #sb”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Si e fshehu SPAK emrin e Amant Josifit, Policia spanjolle kërkoi arrestimin e tij

Operacioni i madh ndërkombëtar i emërtuar “FRIDA-REFOX” u zhvillua në datat 8 dhe 9 nëntor …

Leave a Reply

Your email address will not be published.