Kallëzoi mega-aferën e inceneratorëve, Kryemadhi thirret në SPAK

Ish-kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është thirrur sot në orën 10.00 në Prokurorinë e Posaçme. Kryemadhi paraqitet si personi që ka kallëzuar mega-aferën e inceneratorëve.

Kryemadhi, përveç se do t’i përgjigjet pyetjeve të prokurorëve, do të dorëzojë prova të reja mbi këtë aferë.

Kryemadhi ka depozituar më herët në SPAK dosje me fakte dhe prova për inceneratorin e Elbasanit.

About Redaksia

Check Also

Si e fshehu SPAK emrin e Amant Josifit, Policia spanjolle kërkoi arrestimin e tij

Operacioni i madh ndërkombëtar i emërtuar “FRIDA-REFOX” u zhvillua në datat 8 dhe 9 nëntor …

Leave a Reply

Your email address will not be published.