Hakerat diskretitojnë Ramën: Udhëtimet me avion personal nga viti 2005

Hakerat që sulmuan Shqipërinë kanë publikuar të dhënat personale të kryeministrit Rama, ku përfshihen të dhënat e ID-ve të ndryshme që përdor kryeministri, fotografitë e tij në dokumentat e identifikimit dhe të gjithë udhëtimet jashtë vendit që prej vitit 2005.

Në dokumentin e publikuar, vihet re se shumica e udhëtimeve të Ramës janë kryer me avionë charter, veçanërisht kohët e fundit. Disa udhëtime janë kryer me linja të zakonshme.

About Redaksia

Check Also

Protesta, Berisha përshëndet liderët europianë: Garantojmë siguri të plotë miqve tanë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha e konsideroi si antikushtetues dhe të diktuar nga Edi Rama refuzimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.