Berisha bashkëbisedim me qytetarët të shtunën, LIVE në Facebook: I hapur për pyetjet tuaja

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha do të zhvillojë mesditën e të shtunës një bashkëbisedim me qytetarët.

Me anë të një njoftimi në faqen e tij në Facebook, kryedemokrati shkruan se bashkëbisedimi do të jetë live në orën 12:00 dhe i hapur për pyetjet.

“Të dashur miq,

Nesër në orën 12.00 do të jem në një bashkëbisedim LIVE me ju në Facebook. Jam i hapur për pyetjet tuaja dhe diskutimit mbi temat që ju shqetësojnë. Shihemi këtu nesër!”,shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

BIRN: PS kundër hetimit parlamentar të Ilir Beqjas për PPP-të në shëndetësi

Mazhoranca socialiste ka kundërshtuar të premten në Konferencën e Kryetarëve kërkesat e opozitës për ngritjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *