E nxori jashtë pse tha “Rama ik”, Berisha: Arrogancë dhe urrejtje shpreh në fytyrën e vrerosur

Kryetari i PD,  Sali Berisha ka publikuar videon nga momenti kur kryeministri Edi Rama urdhëroi truprojat e tij të nxirrnin nga takimi në Tropojë një qytetar të moshuar pasi thirri ‘Rama ik’.

“Arrogancë dhe urrejtje shpreh në fytyrën e vrerosur! Nxjerr tjetrin jashtë se nuk i pëlqen fjala e tij!”, shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Ne jemi misionarë, beteja të mëdha na presin!

Duke folur nga selia e Partisë Demokratike, Sali Berisha u shpreh se, sot u faktua …

Leave a Reply

Your email address will not be published.