Paloka i përgjigjet Ramës: Vetëm shqiptarët rrezikojnë jetën për të ikur nga “parajsa”

Kreu i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka ka reaguar pas justifikimeve bajate që bën kreu i qeverisë për shpopullimin e vendit. Në një postim të shkurtër në Facebook ai shkruan se, “Rama “harron” ndërkohë që janë vetëm shqiptarët dhe askush tjetër nga e gjithë Evropa, që rrezikojnë jetën e tyre dhe të fëmijëve për të ikur nga “parajsa” e tij!

Reagimi i Palokës

Rama vazhdon përpjekjen që ikjen dhe largimin masiv të shqiptarëve, ta paraqesë si një normalitet që ndodh me të gjithë. Rama “harron” ndërkohë që janë vetëm shqiptarët dhe askush tjetër nga e gjithë Evropa, që rrezikojnë jetën e tyre dhe të fëmijëve për të ikur nga “parajsa” e tij!

About Redaksia

Check Also

Berisha: Festojnë nën kujdesin e qeverisë me portretin e Hitlerit shqiptar, babait shpirtëror të Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar videon e idhtarëve të diktatorit Enver Hoxha …

Leave a Reply

Your email address will not be published.