Video/ Ramën e ze gjumi, Paloka: Kur i ka dalë doza e parë e nuk ka ku ta thithë tjetrën…

Kreu i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka ka publikuar një video ku shihet Rama se është duke dremitur në takimin që zhvilloi në Tropojë. Rama është ngjitur me Majkon dhe duket se gjumi po e këput.

“Kur i ka dalë doza e parë e nuk ka ku ta thithë tjetrën…”, shkruan Paloka në një ostim në Facebook.

About Redaksia

Check Also

BIRN: PS kundër hetimit parlamentar të Ilir Beqjas për PPP-të në shëndetësi

Mazhoranca socialiste ka kundërshtuar të premten në Konferencën e Kryetarëve kërkesat e opozitës për ngritjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *