Alibeaj nis punën për fitoren e zgjedhjeve

Enkelejd Alibeaj ka nisur punën për fitoren e zgjedhjeve të 14 majit. Në inventarin e fundit që bëri i dolën se kishte plot 23 veta bashkë me shoferat.

Alibeaj udhëzon nisjen e procesit të ristrukturimit të organeve drejtuese në nivel lokal në të gjitha degët e PD-së për të përmbyllur procesin brenda datës 15 dhjetor të këtij viti.

Ndërkohë, një prej deputetëve me të afërt të Lulzim Bashës, Alfred Rushaj ka hequr dorë nga mandati i deputetit të Partisë Demokratike.

About Redaksia

Check Also

Ymer Barçi prezanton kandidaturën në Primare për Bashkinë e Matit

Të dashur demokratë, anëtarë e simpatizantë Të dashur matjanë! Të nderuar zonja dhe zotërinj! Unë …

Leave a Reply

Your email address will not be published.