Berisha nxjerr spotin: Tirana dhe mbarë Shqipëria në protestë para kryeministrisë

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar spotin e protestës kombëtare në 12 nëntor në Tiranë para kryeministrisë.

“12 nëntor, ditën e shtunë, ora 16:00, Tirana dhe mbarë Shqipëria në protestë para kryeministrisë”, shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Akuza për vrasjet në Elabasan, Ambasada e SHBA paralajmërim për Ballën

Ambasada e SHBA ka mbajtur qëndrim pas akuzave të forta që janë bërë në adresë …

Leave a Reply

Your email address will not be published.