Flutura Açka në lot pas largimit të Grida Dumës, edhe Gjekmarkaj i rënduar

Lënia e mandatit të deputetes nga Grida Duma padyshim që ka bërë xhiron e rrjetit. E mes shumë dashamirëseve, kolegë të saj, deputetja Flutura Açka dhe deputeti Agron Gjekmarkaj janë prekur nga ky lajm.

Teksa Duma jepte zyrtarisht dorëheqjen, Açka dhe Gjekmarkaj janë prekur, madje deputetja shihet teka loton dhe fshin sytë me facoletë. Për më tepër shihni fotot e publikuara nga LSA.

About Redaksia

Check Also

Afera e Portit të Durrësit/ Aktivistët shqiptarë letër presidentes së KE

Aktivistet shqiptare që jetojnë jashtë vendit, Erisa Bajaziti dhe Iva Grillo i kanë drejtuar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.