Berisha: Ballkani i Hapur projekt serbo-rus dhe antishqiptar! Protesto në 12 nëntor

Kryetari i Parisë Demokratike, Sali Berisha ka shpërndarë një tjetër arsye më shumë për të protestuar në 12 nëntor para kryeministrisë.

‘Ballkani i hapur projekt serbo-rus dhe antishqiptar. E shtunë, 12 Nëntor, ora 16:00! Protesto t’i dalim ZOT BASHKË’, shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Berisha mesazh mediave të huaja: Investigoni krimet e Ramës, do gjeni gjëra tronditëse

Kryetari i PD, Sali Berisha, i ka bërë thirrje mediave të huaja në investigojnë krimet …

Leave a Reply

Your email address will not be published.