Boçi publikon videon: Dëgjojeni zërin e qytetarëve, të gjithë në shesh në 12 nëntor!

Nënkryetari i PD, Luçiano Boçi ka publikuar një video të Nwes24 me intervista të qytetarëve të cilët shprehen se do të dalin miasic\visht në protest për të mbushur sheshet. “Dëgjojeni zërin e tyre dhe arsyet që do t’i nxjerrin të gjithë në shesh në 12 nëntor ora 16:00!”, shkruan Boçi.

Reagimi i Boçit

📌Qytetarët presin me padurim të mbushin sheshin në 12 nëntor✌️🇦🇱
➡️Ka kaq shumë arsye të qytetarëve për të protestuar dhe për të kërkuar njëzëri largimin e qeverisë!
➡️Dëgjojeni zërin e tyre dhe arsyet që do t’i nxjerrin të gjithë në shesh në 12 nëntor ora 16:00!
Protesto! T’i dalim zot! Bashkë✌️🇦🇱

About Redaksia

Check Also

Berisha: Nderim Xherdan Shaqirit! Vuçiç dhe vasali i tij Rama në zi!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka përshëndetur dy futbollistët shqiptarë Xherdan Shaqiri për golin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.