Gjeni ku shkojnë rublat/ Fotot e Ramës me Lavrov në Moskë, Berisha: Flet vetë!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka shpërndarë në rrjetet sociale postimin e akademikut Enver Bytyçi i cili ka ironizuar deklaratat e kryeministrit Edi Rama në lidhje me financimet ruse të partive shqiptare.

Bytyçi ka nxjerrë fotot e Edi Ramës me ministrin e Putinit, Lavrov gjatë pritjes që ky i fundit i ka bërë kryeministrit shqiptar në Rusi dhe ka ironizuar në Facebook: Gjeni ku shojnë rublat!

About Redaksia

Check Also

Pollo: Ngatërresa “Ballkan Hapu” lipset të kundërshtohet më fort nga politikanët maqedonas e serbë!

Ngatërresa “Ballkan Hapu” lipset të kundërshtohet edhe më fort nga politikanët e aktorët publikë maqedonas …

Leave a Reply

Your email address will not be published.