Goditet me thikë kryetari i Bashkisë së Divjakës

Kryetari i Bashkisë së Divjakës, Fredi Kokoneshi është goditur disa herë me thikë. Bëhete e ditur se, Kokoneshi pas një debati me shtetasin Ergest Xhelili, është goditur me thikë nga ky i fundit.

Ai është dërguar në Spitalin e Lushnjës dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë, por Policia thotë se ka nisur hetimet.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Ne jemi misionarë, beteja të mëdha na presin!

Duke folur nga selia e Partisë Demokratike, Sali Berisha u shpreh se, sot u faktua …

Leave a Reply

Your email address will not be published.