Berisha: Sot ora 16:00 është ora e shqiptarëve! Le të bashkohemi të gjithë!

Kryetari i PD, Sali Berisha, u ka bërë thirrje qytetarëve sot në të gjithë vendin të bashkohen në protestën kombëtare që mbahet në orën 16:00 në Tiranë. Berisha shkruan në Fb: “Sot, ora 16:00, është ora e shqiptarëve. Le të bashkohemi të gjithë në protestë!”

Thirrjen e tij, Kryetari i PD, e shoqëron me pamjet e protestës së fundit madhështore që organizoi Partia Demokratike më 7 korrik.

About Redaksia

Check Also

28 nëntori 1944, Shqipëria – nga një pushtim i vjetër në një pushtim të ri

Nga Sali BERISHA Data 28 nëntor 1944 mbahet si dita e çlirimit të Shqipërisë dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published.