Luçiano Boçi do prezantojë kandidaturën në primare për Bashkinë e Elbasanit

Nënkryetari i PD, Luçiano Boçi pritet të prezantojë sot kandidaturën e tij për primaret që do organizohen për Bashkinë e Elbasanit.

Sipas njoftimit për shtyp të PD, Boçi do prezantojë kandidaturën e tij në orën 12:00 në selinë e Partisë Demokratike.

Boçi është profili më i lartë politik që prezanton kandidaturën në këto primare.

About Redaksia

Check Also

Protesta, Berisha përshëndet liderët europianë: Garantojmë siguri të plotë miqve tanë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha e konsideroi si antikushtetues dhe të diktuar nga Edi Rama refuzimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.