Berisha: Flamuri na fton për betejë!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka përshëndetur qytetarët me një foto nga protesta madhështore e mbajtur në Tiranë në datë 12 nëntor.

Berisha ka bërë thirrje se ‘flamuri na fton për betejë’, duke paralajmëruar një valë protestash kombëtare që do të rrëzojnë qeverinë e Edi Ramës.

“Mirëmëngjes miq me këtë foto! Flamuri na fton për betejë!”, shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Si e fshehu SPAK emrin e Amant Josifit, Policia spanjolle kërkoi arrestimin e tij

Operacioni i madh ndërkombëtar i emërtuar “FRIDA-REFOX” u zhvillua në datat 8 dhe 9 nëntor …

Leave a Reply

Your email address will not be published.