Jola Hysaj reagon ndaj Sakos: Aty ku propaganda kalon njerëzoren…

Anëtarja e Këshillit Kombëtar në PD, Jola Hysaj ka ironizuar kryetaren e Bashkisë së Durrësit Emiriana Sako, e cila e ka quajtur një premtim të mbajtur hapjen e një zyre këshillimi për kategorinë e personave në nevojë.

Reagimi

Një premtim i mbajtur ” me bukën e tjetrit”. Kështu konsiderohet projekti i premtuar i kryetares së bashkisë Emiriana Sako, për hapjen e zyrës së këshillimit për kategorinë e personave në nevojë, në bashkinë Sukth.  Një projekt ky i vënë në jetë nga UNDP, dhe fondacioni ” Ndihmë për Fëmijët” (NPF), i cili finalizohet në fund me foto dhe mesazhe mbajtjeje fjale, nga kryetarja e bashkisë Emiriana Sako.

ATY KU PROPAGANDA KALON SKAJET E NJERËZORES DHE SAPUNI SHITET PËR DJATHË!

About Redaksia

Check Also

Berisha publikon videon: Shqiptarët në Milano i çojnë një mesazh Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka postuar një video nga festa e shqiptarëve në Milano …

Leave a Reply

Your email address will not be published.