Zari i tenderave të Ramës do të kandidojë në emër të Alibeajt dhe kundër PD

Një zar i tenderave të Ramës dhe i paguar nga regjimi do të kandidojë në emër të Alibeajt dhe kundër PD dhe ky është, Agron Kapllanaj.

Sipas Ora News, Agron Kapllanaj ka konfirmuar kandidaturën e tij zyrtare për Bashkinë e Mallakastrës, teksa thotë se në fundjavë pritet zyrtarizimi përpara strukturave.

Kapllanaj: Vendimi për të kandiduar nuk është ambicie as ofiqe personale, por detyrim ndaj qytetarëve që më kanë besuar ndër vite dhe fatkeqësisht i braktisëm në vitin 2019.

About Redaksia

Check Also

BIRN: PS kundër hetimit parlamentar të Ilir Beqjas për PPP-të në shëndetësi

Mazhoranca socialiste ka kundërshtuar të premten në Konferencën e Kryetarëve kërkesat e opozitës për ngritjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *