Berisha: Amant Josifi është arratisur në Dubai, aty kanë depozituar paratë për ndërtimin e portit të Durrësit

Është e katërta herë që e denoncoj unë këtë. Ku është Amanti tani, thoni ju?
E njoftuan dhe ia mbathi. Disa burime më thonë se ka shkuar në Dubai.
Se atje ua paraqit ai të gjithë Bitcoin-ët e vjedhur. Se i kanë vjedhur në në mënyrë skandaloze. Vendose në këtë aplikacion, dhe pa i thënë asgjë pronarit, e fusnin në kuletën e tyre dixhitale. I kthenin në euro e dollarë, për të ndërtuar Dubain e Ramës, apo të tjera kulla.
Kurse një pjesë të tyre, se ato ishin 2.2 miliardë, i depozitonin në Dubai.
Dubain e kanë parajsën. Por edhe atje, fatmirësisht, FBI ka bërë operacione jashtëzakonisht sensitive. Uroj dhe shpresoj që t’i shkojnë deri në fund.
Të kuptojnë shqiptarët atëherë se gjithçka në këtë qeveri është mafioze, mafioze dhe vetëm mafioze.

About Redaksia

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply