Berisha: Bota sytë tek protesta jonë!

Kryetari i PD Sali Berisha shkruan në një postim në Facebook se, Bota i ka sytë tek protesta jonë! Berisha shkruan se, Tirana dhe Shqipëria presin me padurim uraganin e paparë!

Postimi kreut të PD, Berisha

Bota sytë tek protesta jonë! Tirana dhe Shqipëria presin me padurim uraganin e paparë! Nderim popullit opozitar.#sb

About Redaksia

Check Also

Thirrja e Berishës: Të shpëtojmë Tiranën, të premten…

Kryetari i PD Sali Berisha u ka bërë thirrje sot qytetarëve për të shpëtuar Tiranën …

Leave a Reply