Berisha: Sot tirani lebetitet! Uragan i paparë në ora 12:00 në Bulevard!

Kryetari i PD, Sali Berisha, bëri sërish thirrje sot për prani masive në protestë. Berisha shkruan se, uragan i paparë në ora 12:00 në bulevardin “Dëshmorët e Kombit!

“Sot tirani lebetitet!

Uragan i paparë në ora 12:00 në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”!” shkruan Berisha.

Protesta do organizohet ndërkohë që mbahet samiti mes Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor.

About Redaksia

Check Also

Gazetarja denoncon skandalin tjetër/Drejtorët i dhanë vetes tenderin për prishjen e 22 pallateve

Ola Xama ka qenë e ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, ku foli …

Leave a Reply