Meta-Ramës: Tradhtar, skizofren! Pjella më bastarde që orkestron ngjarje të tilla në ditën e Samitit

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta që në nisje të protestës së opozitës sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama, duke akuzuar këtë të fundit për sulmin ndaj kryetarit të PD-së, Sali Berisha.

Meta e cilësoi Ramën ‘pjellë bastarde dhe skifizofren’.

“Nuk do të doja të flisja gjatë se pata fatin ta bëja këtë gjë para jush disa javë më parë, por sot besoj se është shuam e qartë: Koha e fjalëve dhe e fjalimeve duhet t’i lërë vendin kohës ë veprimeve të organizuara për t’i treguar vendin, pjellës më bastarde të kësaj toke, që organizoi sot në ditën e Samitit evropian, një ngjarje të denjë për një kryeministër skizofren, delikuent dhe tradhtar.

Për zbatuesin e platformës së spastrimit etnik që e ndjen sot çdo familje shqiptare, përmes instalimit të nj regjimi mafioz. Prandaj, të gjithë me poezinë e Havzi Nelës “Liri a vdekje”, për t’i treguar vendin këtij regjimi mafioz! Përshëndetjet më të përzemërta të gjithë juve dhe liderit të PD-së, Prof. Dr. Sali Berishës!”, tha Meta.

About Redaksia

Check Also

New York Times flet për korruptimin e agjentit të FBI nga Neza për llogari të Ramës

Drejtësia amerikane ka vendosur në dyshim të fortë implikimin e ish-agjentit të FBI-së Charles McGonigal …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *