Video/ Kryeministri i mblodhi në “Air Albania”, nxënësit thërrasin në kor “Rama ik”!

Kryeministri Edi Rama, në fundjavë, kishte organizuar një takim me stil komunist, ku nxënës nga e gjithë Shqipëria ishin mbledhur në stadiumin kombëtar.

Mijëra nxënës mbërritën me autobusë për t’u përdorur si dekor nga Rama, që tentoi ta shiste si një mbështetje për qeverinë. Por nxënësit e shkollave shpërthyen me thirrjet: Rama ik!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar videon kus shikohen nxënësit duke thirrur në kor: Rama ik!

“I mbledhin për të mbështetur qeverinë por u japin përgjigjen e merituar. Ju lumtë!” shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

“La Repubblica”: Kush është avokati i narkotrafikantëve pas paktit 1 miliard euro Rama-Meloni

Gazeta e njohur italiane La Repubblica ka shkruar një artikull për marrëveshjen mes Italisë dhe …

Leave a Reply