Denoncimi i fortë i Këlliçit: Një person ka vdekur sot te pallati që do të shembet nga Bashkia

Deputeti i PD, Belind Këlliçi, njëkohësisht kandidati i opozitës për Bashkinë e Tiranës, ka deklaruar se një person ka humbur jetën ditën e sotme në rrugën Myslym Keta. I ftuar në emisionin ‘Çim Peka Live’ në Syri Tv, Këlliçi ka deklaruar se personi ka humbur jetën për shkak të vendimin të Bashkisë për të prishur pallatin që ai banon.

Këlliçi: Një person ka vdekur sot te pallati që do të shembet te Myslym Keta. E pakta që këta duhet të bëjnë që tu çojnë ujin dhe dritat që ta përcjellin mortin.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply