Prishje e paligjshme e pallatit, Këlliçi kallëzim në SPAK: Veliaj përgjegjësi kryesor

Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi ka reaguar pas vendimit të paligjshëm që kryebashkiaku i Tiranës ka marrë për prishjen re pallatit nr.4 në rrugën “Myslym Keta”.

Këlliçi ka bërë kallëzim në SPAK ndaj Erion veliaj, Arbjan Mazniku, Maringlen Qato për veprimet e tua të paligjshme.

Postimi i Këlliçit

Hapi i radhës.

Kallëzim në SPAK për Erion Veliaj, Arbjan Mazniku, Maringlen Qato dhe për të gjithë personat që me veprimet dhe mosveprimet e tyre kanë përgjegjësi ligjore për ngjarjet në pallatin nr. 4, në rrugën “Myslym Keta”.

Vazhdon!

About Redaksia

Check Also

Burri grabiti 10 mijë metra tokë në bregdet dhe çoi në burg kryebashkiakun, Xhaçka thotë se është e pastër

Teksa sot pritet të votohet në Kuvend për mandatin e Olta Xhaçkës, deputetja socialiste ka …

Leave a Reply