Berisha publikon videon: Në Dibrën e braktisur dhe të vjedhur! Kjo është gjendja e urës së Çikut

Kryetari i PD, Sali Berisha publikoi disa pamje të mjerueshme nga Dibra.

“Në Dibrën e braktisur dhe të vjedhur.

Kjo është gjendja e urës së Çikut.

Kjo urë lidh ish-komunën Selishtë, Luzninë, Arapin e epërm e më shumë me bashkinë Peshkopi.

Më vjen keq, për këtë pamje të lajmëruar…!”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

“La Repubblica”: Kush është avokati i narkotrafikantëve pas paktit 1 miliard euro Rama-Meloni

Gazeta e njohur italiane La Repubblica ka shkruar një artikull për marrëveshjen mes Italisë dhe …

Leave a Reply