Paloka: Rama nuk fyhet po ta quash “mafioz”! Do ikë nga kjo botë si legen…

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka ka reaguar pas debateve që patën ditën e djeshme në Kuvend deputetë të PD-së me kryeministrin Edi Rama, duke e quajtur mafioz këtë të fundit.

“E ka gabim kush mendon se Rama fyhet po ta quash “mafioz”. Ajo është ëndrra më e madhe e Ramës, të jetë një bos i fuqishëm mafioz dhe të gjithë “të dridhen” përpara tij”, shkruan Paloka në Facebook.

Postimi i plotë

E ka gabim kush mendon se Rama fyhet po ta quash “mafioz”. Ajo eshte endrra me e madhe e Rames, te jete nje bos i fuqishem mafioz dhe te gjithe “te dridhen” perpara tij. Problemi eshte se sado pushtet e fuqi te marre e sado miliona te beje , ai nuk e vendos dot autoritetin nuk e rrit dot personalitetin e tij. Do iki nga kjo bote si legen, ashtu siç ka qene e do mbetet.

About Redaksia

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply