Berisha: Vdekja e qytetares në zyrën e Sefës u fsheh, arsyeja: Takimi i Ballës me FRESH-in!

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka reaguar ashpër për fshehjen e vdekjes së qytetares në zyrën e kryetares së Bashkisë së Lushjes, Eriselda Sefa, ku sipas ish-kryeministrit, arsyeja është takimi i drejtuesit politik të këtij qarku, Taulant Ballës me FRESH-in.

‘Turp dhe krim, vrasje për së dyti e viktimës me censurimin e vdekjes së saj për motive politike’, shkruan Berisha në Facebook.

Postimi i plotë

Vdekja e qytetares në zyrën e kryetares së Bashkisë së Lushnjes u mbajt e fshehtë për 24 orë!

Arsyeja: Takimi i Ballës me FRESH-in!

Turp dhe krim, vrasje për së dyti e viktimës me censurimin e vdekjes së saj për motive politike.

🔖Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital.

Pershendetje zoti Berisha. Un jam nga qyteti i Lushnjes dhe desha te thoja qe ngjarja e vdekjes se asaj zonjes ne zyren e kryetares se Bashkise se Krimit u mbajt e fshet deri sot sepse ajo vdiq dje dhe monstra Taulant Balla kishte takimin me FRESH.

https://www.facebook.com/b.taulant/posts/pfbid02te3vxNzGb6hcbKuE4ax6fg29giFAmeWMQXSorHjSqmHneuHogXahVoRHD1U55Ftql

⬆️ Ja prova dhe ndaj nuk e nxorren qe dje ket lajm. Kam besim ne reagimin tuaj.

About Redaksia

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply