Noka: Trafikantja Erisa Fero, krenaria e administratës të mbushur me patronazhistë

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Flamur Noka ka reaguar pas publikimit të lajmit se specialistja e AKSHI-t Erisa Fero e cila u arrestua në një operacion të Policisë së Korçës si pjesë e një rrjeti që transportonte lëndë narkotike nga Shqipëria në Maqedoninë e Veriut.

Në postimin e tij në Facebook, Noka thekson se, Erisa Fero përdorte distinktivin e institucionit për të kaluar kanabis me automjetin e saj në Maqedoninë e Veriut.

Sipas Nokës, trafikantja e drogës Erisa Fero është krenaria e kësaj administrate të mbushur me patronazhistë, sekserë dhe trafikantë, të gjithë EURO-socialistë.

Postimi i plotë

Trafikantë, sekserë dhe patronazhistë. Vjedhje dhe drogë.

Pas arrestimit të punëmbaruarës Viola Sterjo, drejtoreshë e Lali Euros, e deleguar në Korçë për zhvatje, radhën e ka Erisa Fero, “specialiste” në Agjencinë Kombëtare të Shoqërisë së Informacionit, nga ku rrodhën të dhënat personale të shqiptarëve.

Erisa Fero përdorte distinktivin e institucionit për të kaluar kanabis me automjetin e saj në Maqedoninë e Veriut.

58 kilogramë kanabis!

Trafikantja e drogës Erisa Fero është krenaria e kësaj administrate të mbushur me patronazhistë, sekserë dhe trafikantë, të gjithë EURO-socialistë.

I bëj thirrje të gjithë qytetarëve t’i japim fund kësaj administrate të fëlliqur!

About Redaksia

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply