Oriola Pampuri: Unë nuk i shkel parimet

Dreka e fundvitit e organizuar nga deputeti Xhelal Mziu për të “bashkuar” PD, duket se ka sjellë përplasje mes deputetëve që morën pjesë dhe atyre të cilët refuzuan të shkojnë.

Së fundmi, deputetja e Alibeajt, Oriola Pampuri, shkruan se, “të qëndrosh dhe të mos shkelesh mbi parimet është dhe dinjitet”.

“Te qendrosh, te mos shkelesh mbi parimet, te mos besh kompromis me moralin per asgje ne kete bote, eshte zgjedhje personale, e panegociueshme, e pacenueshme, e palekundur, kjo ne bindjen time personale eshte dhe; Dinjitet”, shprehet ajo.

About Redaksia

Check Also

Muça mbron Taulant Ballën: S’më ka urdhëruar askush për të marrë të dhënat e TIMS

Drejtori i Teknologjisë së Informacionit në Policinë e Shtetit, Ervin Muça ka mohuar akuzat në …

Leave a Reply