Berisha: PD ka mision largimin nga pushteti të monizmit të Ramës!

Kryetari i PD, Sali Berisha zbuloi planin e Partisë Demokratike për vitin 2022. Gjatë konferencës për mediat, Berisha u shpreh se, PD ka për synim sulmin. Më tej, ish-kryeministri shtoi se Partia Demokratike ka për mision largimin nga pushteti të Ramës.

Pyetja: A ka PD një plan sulmi?

Berisha: Partia Demokratike ka vetëm sulm dhe vetëm sulm. Ka për mision largimin nga pushteti të monizmit të Ramës, duhet të përmbyset. Ju e patë se ku ishte katandisur Shqipëria në hone të dëshpërimit.

About Redaksia

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply