Kandidati i PD vlerësohet “Njeriu i Vitit në Polititikë”, Këlliçi: Fitojmë Tiranën!

Deputeti dhe njëherazi kandidati i PD-së për zgjedhjet lokale të 14 majit në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi është vlerësuar si ‘Njeriu i Vitit në fushën e politikës’ nga emisioni Opinion.

Në postimin e tij në Facebook, Këlliçi ka shpërndarë një foto nga ky emision dhe thekson se ndjehet i nderuar që ishte pjesë e këtij paneli, bashkë me këto personalitete me histori të jashtëzakonshme jete dhe arritje profesionale.

Postimi i plotë

Ndjehem i nderuar që isha edhe unë pjesë e këtij paneli, bashkë me këto personalitete me histori të jashtëzakonshme jete dhe arritje profesionale.

Falenderoj emisionin Opinion që më vlerësoi si Njeriu i Vitit në fushën e politikës!

#FitojmëTiranën

About Redaksia

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply